Number: IVR-6470A
Safety Data Sheets:
Add item to cart:
Price Unavailable. Call
1-800-860-8891 for price.
1-800-860-8891 for price.
| Product Details: | |
| Number: | IVR-6470A |
| Description: | Innovera® 6470A, 6471A, 6472A, 6473A Laser Cartridge Remanufactured Black Toner, Replacement for 501A (Q6470A), 6,000 Page-Yield |
| Additional Information: |
| Status: | Current |
| Manufacturer Number: | 6470A |